1969 yılında kurulan karakuş reklam, geçmişin özlem duyulan ticari anlayış ve ahlak kalıplarını, yıllar içerisinde edindiği bilgi birikimi ve tecrübeyle birleştirerek adını sektöründe saygı duyulan bir marka haline dönüştürmeyi başarmıştır.

Köklü bir geçmişe sahip olan firma, geleneksel kalıplarla örülü iş prensiplerini, değişen ve gelişen dünya gerçekleriyle başarılı bir şekilde sentezleyerek günümüz şartlarında güçlü, sağlam ve güvenilir bir firma kimliği oluşturmuştur.

Karakuş Reklam, imalatını çerçekleştirdiği ürünlerin yanı sıra, ithal ürünlerle desteklediği geniş ürün gamıyla sektör içerisinde çeşitlilik yönünden de lider konumdadır. Yönü her zaman gelecek olan Karakuş Reklam, mevcut konumunun devamlılığı adına da çalışmalarına devam etmektedir. Bu istikamette son dönemlerde ağırlık verdiğimiz imalata yönelik yeni yatırımların meyveleri de bir bir ürün gamımızdaki yerini almaktadır. Hızla gelişen ve çeşitlenen ürün yelpazemizle her zaman daha iyisini verebilmek için çalışıyoruz.

Geçmişten günümüze uzanan bu yolda yenilikçi anlayışı, gelişim sürecine adaptasyon kabiliyeti ve kaliteden ödün vermeyen işletme politikalarıyla her zaman için sağlam iş ilişkileri içerisinde bulunduk. Katedilen yolda destekleriyle bizlere güç veren ve bizleri bu konuma taşıyan tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.

Bizler için değerlisiniz, geleceği sizlerle inşaa etmekten kıvanç duyacağız.

--------------------------------------------------
Bizden Haberler

Yeni web sitemiz hizmetinize girmiştir.
----------------

www.karakus-reklam.com
----------------

imalatımız olan yeni kupa modellerimizde ürün yelpazemizi arttırmaya devam ediyoruz
----------------

1000'i aşkın ürün çeşidiyle hizmetinizdeyiz...
----------------

led çeşitlerimiz sitemize eklenmiştir...
----------------

--------------------------------------------------
İletişim Bilgileri

Vasıf Çınar Cad. No.:3 34450
Mercan-Eminönü / İSTANBUL
Tel : +90 212 526 88 79
Fax: +90 212 519 10 53
E-Mail: info@karakus-reklam.com
Destek:karakus-reklam@hotmail.com
Msn Live Messenger
Kroki İçin Tıklayınız...